Finansowanie

Perfect One oferuje rozwinięte formy finansowania projektów inwestycyjnych realizowanych na terenie Polski. W ramach naszej oferty zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie strukturyzacji finansowania podejmowanych projektów inwestycyjnych, a także możliwości dostępu do innych źródeł finansowania takich jak środki funduszy pomocowych z Unii Europejskiej.

Perfect One pozyskuje finansowanie na bieżącą działalność operacyjną Państwa firmy po dokonaniu oceny ratingowej na podstawie przekazanych dokumentów.

Nasza oferta kierowana jest również do przyszłych właścicieli nieruchomości (inwestorów), którzy poszukują środków na sfinansowanie zakupu, budowy, remontu nieruchomości komercyjnych, których źródłem spłaty kredytu jest sama nieruchomość poprzez długoterminowy najem lub leasing zwrotny. Finansowanie przedsiębiorstw może być realizowane na wiele sposobów. Jesteśmy w stanie proponować rozwiązania zarówno z zakresu finansowania bieżącego, jak i inwestycyjnego. Zapewniamy przede wszystkim stabilne źródła finansowania inwestycji oraz dogodne warunki.

Dysponujemy rozwiązania zarówno dla firm o dłuższym stażu rynkowym, jak tez zaczynających działalność i nie dysponujących zabezpieczeniami.

Jeżeli nasz Klient nie może pochwalić się dobrymi wynikami finansowymi, droga do finansowania nie jest dla niego zamknięta. Indywidualna analiza każdego przypadku pozwala na dopasowanie rozwiązania złożonego z kilku elementów finansowych, tak aby firma mogła pomyślnie przejść proces restrukturyzacyjny.

Reprezentujemy naszych Klientów w negocjacjach warunków finansowania z wybranymi instytucjami, aż do zawarcia najkorzystniejszej umowy.