O nas

Jako Kancelaria Ekonomiczno-Prawna od kilku lat zajmujemy się przygotowaniem i wdrożeniem programów restrukturyzacyjnych w odniesieniu do zadłużonych gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw. Wspólnie z nami przygotujesz swoje gospodarstwo, firmę do przeprowadzenia restrukturyzacji w oparciu o Prawo restrukturyzacyjne.

Na podstawie doświadczenia wynikającego ze współpracy z  dziesiątkami klientów zarówno z obszaru rolnictwa jak i przemysłu wypracowaliśmy sprawdzone mechanizmy restrukturyzacji na gruncie funkcjonujących w naszym kraju uregulowań prawnych. Poprowadzimy Państwa firmę „krok po kroku” przez proces restrukturyzacji począwszy od analizy sytuacji finansowej, poprzez przygotowanie wniosków restrukturyzacyjnych i negocjacje z wierzycielami na etapie bieżących windykacji czy późniejszego przygotowywania i zawarcia układu.

Kancelaria Ekonomiczno-Prawna powstała z myślą o ludziach, którzy zdają sobie sprawę z potrzeby korzystania z profesjonalnego doradztwa, stawiając jednocześnie na rzetelne podejście do Klienta. Zapewniamy doradztwo przedsiębiorcom działającym w formie spółek prawa handlowego, jak również w formie jednoosobowej działalności we wszystkich branżach, a przede wszystkim w branży produkcyjnej, transportowej, handlowej, dystrybucyjnej i nieruchomościowej.

Kancelarię Perfect One tworzy zespół starannie dobranych i doświadczonych specjalistów, dla których liczy się przede wszystkim Klient.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy pełen zakres usług doradczych poprzez współpracę z przedstawicielami branży finansowej oraz doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami.

Nasza Kancelaria stara się w jak najlepszy sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby i oczekiwania Klientów, wprowadzając do swojej oferty nowe usługi dla przedsiębiorstw.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu.