Pomoc w negocjacjach z bankami

Wielu osobom na samą myśl o negocjacjach z bankiem jeżą się włosy na głowie. Czasami rozmowy są jednak wskazane, na przykład w przypadku kłopotów z terminową spłatą zadłużenia. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy mają niezbędne doświadczenie w kontaktach z pracownikami banków. Znajdziesz ich w naszej kancelarii. Oferujemy kompleksową pomoc w negocjacjach z bankami. W imieniu Klientów prowadzimy rozmowy w celu zmiany warunków spłaty zadłużenia, aby wypracować porozumienie zadowalające zarówno instytucję finansową, jak i dłużnika.

Rozmowy z bankiem – nie tylko możliwe, ale wręcz wskazane

Wiele osób jest przekonanych, że banki działają według ściśle określonych procedur i nie są otwarte na rozmowy z klientami. Nie jest to jednak do końca prawda – wykazanie się inicjatywą i zaproponowanie alternatywnych warunków spłaty zadłużenia może zostać odebrane pozytywnie przez pracowników tych instytucji. Negocjacje są z pewnością o wiele lepszym wyjściem niż lekceważenie korespondencji z banku i dalsze unikanie spłaty zadłużenia. Takie postępowanie może zakończyć się nawet skierowaniem sprawy do komornika i wszczęciem postępowania egzekucyjnego.

Mamy na koncie wiele udanych negocjacji z bankami. Wielokrotnie doprowadzaliśmy do wydłużenia okresu kredytowania, zawieszenia spłaty zobowiązania na pewien czas, zmiany rodzaju rat, konsolidacji zadłużenia czy umorzenia odsetek od kredytu. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozmowach z bankiem, nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś. Im szybciej podejmiesz działanie, tym mniejsze będzie Twoje zadłużenie, a tym samym większa szansa na jego spłatę.