Obsługa prawna przedsiębiorców

Kancelaria Ekonomiczno-Prawna zapewnia szeroki zakres usług w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli firm i gospodarstw rolnych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i restrukturyzacji mamy niezbędną wiedzę, aby pomagać firmom każdej wielkości działających w różnych branżach.

Podstawowym narzędziem prawnym, z którego korzystamy do pomocy zadłużonym przedsiębiorstwom, jest restrukturyzacja. Pod tym pojęciem kryje się szereg działań mających na celu oddłużenie przedsiębiorstwa i uniknięcie upadłości. Oferujemy doradztwo restrukturyzacyjne dla właścicieli firm i gospodarstw rolnych. Efektem naszych działań jest rozłożenie spłaty zaległości na raty, odroczenie terminu wykonania zobowiązań czy umorzenie części lub nawet całości długu.

Nasza oferta w zakresie oddłużania przedsiębiorstw jest jednak znacznie szersza. Nasz zespół świadczy takie usługi, jak ochrona majątku przed egzekucją czy wstrzymanie egzekucji komorniczej.

Ponadto prowadzimy negocjacje z instytucjami finansowymi celem zmiany warunków spłaty kredytu czy umowy leasingowej na korzystniejsze dla Klienta, a jednocześnie satysfakcjonujące bank lub firmę leasingową. Oferujemy także usługi dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, takie jak pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo ma problemy finansowe, skontaktuj się z nami. Zapoznamy się z Twoją sytuacją, zaproponujemy odpowiedni plan działania, a gdy na niego przystaniesz, wdrożymy go w życie. Dzięki naszej pomocy uwolnisz się od długów raz na zawsze.

Z naszym doświadczeniem pomożemy Ci wyjść z zadłużenia