Restrukturyzacja firm

Restrukturyzacja firmy to proces polegający na dokładnej analizie sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa, a następnie zaplanowaniu i wdrożeniu działań mających na celu przywrócenie długoterminowej płynności finansowej. Jest ratunkiem dla przedsiębiorstw, które ucierpiały w wyniku epidemii COVID-19. Mowa tu w szczególności o firmach z branż turystycznej i gastronomicznej, które w ostatnich latach czyniły znaczne inwestycje, ale przez pandemię ich dochody znacznie spadły lub musiały one czasowo zawiesić działalność.

Pomoc profesjonalistów w restrukturyzacji zadłużonej firmy

Jeśli Twoja firma znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, skontaktuj się z naszą kancelarią. Zapewniamy profesjonalną pomoc w restrukturyzacji zadłużonych firm. Zajmujemy się także restrukturyzacją gospodarstw rolnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom w wychodzeniu z kryzysów. W ramach restrukturyzacji firmy:

  • otwieramy proces restrukturyzacyjny, co wstrzymuje wszelkie działania windykacyjne i odblokowuje konta na okres 6-12 miesięcy, do czasu zawarcia porozumienia z wierzycielami,
  • zmniejszamy zadłużenia wobec wierzycieli nawet o 30% kapitału,
  • umarzamy 100% odsetek podstawowych, karnych i kosztów dodatkowych wymaganych przez wierzycieli,
  • rozkładamy spłaty pomniejszonego zadłużenia na okres co najmniej 10 lat,
  • tworzymy progresywny harmonogram spłat dla największych wierzytelności,
  • blokujemy możliwość wypowiedzenia kredytów niezabezpieczonych przez banki.

Restrukturyzacja Twojej firmy przeprowadzona z pomocą specjalistów z naszej kancelarii pozwoli Ci wrócić do normalnej działalności i zachować swój majątek. Zgłoś się do nas, a pomożemy Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu przetrwać trudne chwile.