Restrukturyzacja gospodarstw rolnych

Restrukturyzacja gospodarstw rolnych to szansa dla rolników, którzy m.in. w wyniku epidemii COVID-19 i jej konsekwencji ekonomicznych znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Wielu właścicieli gospodarstw nie zdaje sobie sprawy, że w okresie2-4 tygodni można zgodnie z przepisami wstrzymać spłatę długów i windykację na 4-6 miesięcy. W tym czasie możliwe jest zawarcie ugody, która pozwala wydłużyć okres spłaty rat nawet na 10 lat bez odsetek, umorzyć 100% odsetek i do 30% pozostałego do spłaty kapitału.

Profesjonalna pomoc w restrukturyzacji gospodarstwa rolnego

Jeżeli potrzebujesz pomocy w przywróceniu równowagi finansowej w swoim gospodarstwie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Restrukturyzacja zadłużonych gospodarstw rolnych to nasza specjalność – mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu procesów. W ramach naszej działalności:

  • występujemy do wierzycieli z propozycją ugody,
  • zajmujemy się restrukturyzacją kredytów i innych zobowiązań,
  • wstrzymujemy płatności pożyczek, kredytów i FV na 4-8 miesięcy,
  • zawieramy ugody z bankami i wystawcami niezapłaconych FV,
  • umarzamy do 100% powstałych odsetek i rozkładamy spłaty pomniejszonego zadłużenia nawet na 10 lat,
  • negocjujemy spłatę kapitału bez odsetek oraz w systemie rat rosnących.

Dzięki restrukturyzacji swojego gospodarstwa możesz wrócić do normalnego funkcjonowania, zachować nieruchomości i ruchomości, dotychczasowe miejsce zamieszkania i pozycję społeczną. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do naszej kancelarii, a opracujemy indywidualny plan restrukturyzacji Twojego gospodarstwa rolnego i pomożemy Ci wyjść na prostą.